شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٥ -
صفحه اصلی
تماس با ما
sitemap
استفاده از لوازم آرايشي و بهداشتي غير مجاز = زيبايي موقت ، آسيب دائم
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
نظر شما نسبت به صفحه معاونت غذا و دارو چيست؟

خوب
متوسط
ضعيف

صفحه اصلي > اخبار معاونت 


صبح امروز معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از انبار دارویی بیمارستان علی ابن ابیطالب بازدید کرد .
صبح امروز معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از انبار دارویی بیمارستان علی ابن ابیطالب بازدید کرد . دکتر مهرابیان گفت : با توجه به این که در چندین سال اخیر انبار دارویی بخشهای بیمارستان انبار گردانی و به روز نگردیده بود طی چند روز گذشته با همت و پشتکار آقای دکتر حدادی و سایر پرسنل امور دارویی بیمارستان این امر دشوار انجام گردید .
 ١٢:٥١ - 1395/10/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
قابل توجه داروخانه های تحت پوشش شهرستان رفسنجان
دکتر مهرابیان معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان به کلیه داروخانه های تحت پوشش این معاونت اعلام داشت :حضور مشاورین بهداشتی در داروخانه هاخلاف مقررات و همچنین به رعایت نامه رسیده شده از اداره کل محترم نظارت و ارزیابی دارو و مواد مخدر تاکید کرد .
 ١٣:١٧ - 1395/10/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان تاسیس شرکت
فراخوان تاسیس شرکت
قابل توجه کلیه شرکتها ، افراد و تعاونی ها نظر به سیاستهای معاونت غذا و دارو رفسنجان در جهت کاهش و مقابله با فرآورده های آرایشی و بهداشتی غیرمجاز، قاچاق و تقلبی و همچنین کاهش واسطه گری غیر مجاز و ساماندهی توزیع اینگونه فرآورده ها که مستقیمأ با سلامت جامعه در ارتباط می باشند، این معاونت آمادگی خود را جهت همکاری و تسهیل شرایط تأسیس شرکت های پخش مجاز در این زمینه را اعلام می دارد.
 ١٢:٣٩ - 1395/09/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان تاسیس داروخانه
فراخوان تاسیس داروخانه در شهر طالقان
فراخوان تاسیس داروخانه در شهر طالقان
 ١٠:٤٠ - 1395/09/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری دوره آموزشی آشنایی با سامانه مدیریت غذا جهت مدیران عامل واحد های تولیدی غذایی ، آرایشی و بهداشتی
سرپرست اداره نظارت بر فرآورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو رفسنجان ضمن اعلام این خبر افزود: این جلسه در راستای استقرار سامانه مدیریت غذا و پیرو جلسه آموزشی همین سامانه که در شهریورماه 95 جهت مسئولین فنی انجام شده بود، در روز سه شنبه مورخ 16/9/95 و در محل سالن کنفرانس معاونت غذا و دارو و با حضور مدیران عامل واحدهای تحت پوشش برگزار گردید.
 ١٤:٢٥ - 1395/09/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری دوره آموزشی متصدیان واحدهای عطاری
به منظور آشنایی هر چه بیشتر اصناف بویژه عطاریها و وحداهای آرایشی و بهداشتی و نیز اجرای یکی از بندهای صورتجلسه ساماندهی و جلوگیری از عرضه کالاهای قاچاق، تقلبی و غیر مجاز در اینگونه واحدها، دوره های آموزشی به همین منظور توسط اداره نظارت بر فرآورده های خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی رفسنجان در حال برگزاری می باشد.
 ١٣:٤٨ - 1395/08/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری دوره آموزشی متصدیان واحدهای صنفی آرایشی و بهداشتی
به منظور آشنایی هر چه بیشتر اصناف بویژه صنف آرایشی و بهداشتی و عطاریها و نیز اجرای یکی از بندهای صورتجلسه ساماندهی و جلوگیری از عرضه کالاهای قاچاق، تقلبی و غیر مجاز در اینگونه واحدها، دوره های آموزشی به همین منظور توسط اداره نظارت بر فرآورده های خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی رفسنجان در حال برگزاری می باشد.
 ١٠:٠٢ - 1395/08/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری مراسم بزرگداشت روز جهانی غذا سال 95
به مناسبت روز جهانی غذا مراسمی با حضور 200 نفر از دانش آموزان منتخب، بهداشت یاران و مربیان بهداشت مدارس ابتدایی شهرستان رفسنجان در سالن شهید زکریا دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان برگزار گردید.
 ١٣:٤٢ - 1395/08/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسم پیاده روی پرسنل معاونت غذا و دارو رفسنجان به همراه شرکت در کمپین اصلاح الگوی تغذیه و صرف صبحانه سالم
به مناسبت روز جهانی غذا(25 مهر ماه95) و در راستای ارتقاء فرهنگ ورزش و تغذیه سالم مراسم پیاده روی به همراه صرف صبحانه سالم و شرکت در کمپین اصلاح الگوی تغذیه در معاونت غذا و دارو رفسنجان برگزار گردید.
 ١٣:٣٢ - 1395/08/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر از یک واحد تولیدی و یکی از مسئولین برتر صنایع غذایی رفسنجان در همایش روز جهانی غذا
همایش روز جهانی غذا و نمایشگاه توانمندیهای صنایع غذایی استان کرمان که برای اولین بار و در تاریخ 24 مهر ماه 95 در بوستان مادر شهرستان کرمان برگزار گردید، در تاریخ 26 مهر ماه با برگزاری آیین اختتامیه با حضور صاحبان صنایع غذایی استان و نیز مسئولین فنی این صنایع در سالن ایرج بسطامی این بوستان به کار خود پایان داد.
 ١٣:٤٠ - 1395/08/02 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 صفحه بعدی >>

دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

 

دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
 بازدید این صفحه : 14140
 بازدید امروز : 19
 کل بازدید : 160444
 بازدیدکنندگان آنلاين : 8
 زمان بازدید : 0.5240